Stavba THERM
Stavba THERM

Služby a servis

V dnešní době není každý odborníkem ve stavebnictví, proto svým zákazníkům nabízíme:

Pomoc při posouzení a zeměření stavby

Pomůžeme Vám s vytvořením představy o výsledku rekonstrukce či stavby dle Vašich požadavků. Rovněž je řada stavebních detailů, které je dobré posoudit před samotnou tvorbou projektu, i s tím Vám můžeme pomoci. Ušetříte si tím spoustu starostí a zbytečných nákladů. 

Pomoc financování a získání dotací

Technologie a stavební výrobky, které používáme, jsou zaregistrovány v dotačních titulech. Múžeme Vám připravit celou projektovou přípravu včetně podání žádosti na čerpání dotace. Spoluprací se stavebními spořitelnami můžeme nabídnout řešení zajištění finančních prostředků pro realizaci díla. Více k tématu financování a dotací najdete zde

Výběr dodavatele stavebních materiálů či technologie 

Hledání a poměřování nabídek jednotlivých stavebních řešení od různých výrobců a posouzení zda se nabízené řešení hodí zrovna pro Váš dům, ať už z hlediska ceny nebo technologie, není jednoduché. V naší nabídce  Vám můžeme nabídnout několik prověřených výrobců a jejich stavební řešení.

Samotná realizace včetně zajištění  doprovodných řemeslných prací

V rámci zateplení je třeba udělat  nejen fasádu domu, ale vyřešit také lešenářské, klepířské, eletrikářské, okladačské a další práce. Nelze zapomenout také na případnou výměnu oken, které mají nezanedbatelný vliv na energetické ztráty. Tyto práce a jejich správné provedení rozhodují o následné funkčnosti a užívání provedeného díla. 

Údržba a servisní činnost po realizaci

Velmi často dochází v rámci užívání k drobným nehodám, které mohou poškodit  fasádu domu. I v tomto případě Vám můžeme rychle pomoci.
U každé stavební zakázky evidujeme skladbu použitého materiálu (včetně šarží barev a omítek). Díky tomu můžeme zajistit opravu v odpovídajícím barevném řešení.

Zajištění kvality služeb

Uvědomujeme si, že kvalita provedené práce je základní předpokladem spokojenosti zákazníka. Tato kvalita je dána především osobním přístupem a profesionalitou nabízené práce.

Naše společnost je držitelem certifikátu ISO 9001 a vlastníme také několik certifikátů na provádění stavebních řešení předních výrobců ve stavebníctví.


Děkuji společnosti STAVBA THERM za provední zateplení domu. Jednoznačně tuto společnost doporučuji i dalším zákazníkům a přeji firmě, aby si udržela tak vysokou úroveň prováděných prací.
pan Mejsnar, Lipová


 kontakt

STAVBA THERM,  s.r.o.
Potoční 178
790 65 Žulová

Telefon: 584 484 150
Mobil: 602 757 513

Skype: stavbatherm
Mapa: detail
Fax: 584 484 128
E-Mail: stavbatherm@email.czVybraná reference


rekonstrukce rodinného
domu v Javorníku


Partneři

Weber-Terranova

Profi am Bau

Isover/Rigips

Rockwool

Sulko

RI okna

VPO plast